Luxusní apartmán MEDVĚDÍN, Bílá

Zakládní informace

Počet osob
Max 3 osoby
Umístění
v 2. patře s výhledem na sjezdovku
Ložnice
1x
Koupelna
1x
Parkovací stání
Soukromé vyhrazené parkovište
Plocha
40 m2
Terasa
10 m2

Vybavení

Základní vybavení

 • Kuchyně: lednice, myčka, mikrovlnka, kávovar a kompletní vybavení kuchyně (příbory, talíře, příslušenství na vaření)
 • Vysokorychlostní Wifi zdarma
 • TV se všemi českými programy (HBO, Netflix,…)

Dostupnost

 • 50 m – sjezdovka s vyhřívanou 6-ti sedačkovou lanovkou s bublinou
 • dětský lyžařský park Sunski
 • bazén, whirpool, sauny
 • single trails – jednosměrné stezky bikeparkového typu pro terénní cyklisty
 • dětský letní park 

Propozice apartmánu:

 • Obývací pokoj s ložnicí
  • manželská postel 180 cm
  • přistýlka – rozkládací gauč
 • Koupelna:
  • sprchovací kout
 • Lyžárna
 • Parkovací stání na soukromém vyhrazeném parkovišti

Co podniknout na Bílé?​

Lyžování

Areál Bílá je ukrytý v údolí horských lesů uprostřed malebných Beskyd.

Na Bílé je dohromady 2,6 km středně těžkých sjezdovek, ideální pro sportovní jízdu s různými sklony.

Na své si přijdou rodiny s dětmi, nebo lyžaři, kteří mají radši mírnější sjezdovky. Na Bílé jsou téměř 2 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem.

Více na skibila.cz

Cyklistika

5,5 km trailů a mnoho cyklostezek v okolí.

Modrý trail – 3 km dlouhý, flow trail s vysokými klopenkami, lavicemi a dropy. Trail je zábavný a zvládne ho i méně zkušený biker. Zajímavá je taky jedna z nejdelších dřevěných lávek v ČR.

Červený trail – 2,1 km dlouhý freeride trail s klopenými zatáčkami, dropy a kořenovými pasážemi.

Více na skibila.cz/leto

Dětský letní park

Dětský letní park, kde si celá vaše rodina užije den plný zábavy a pohybu. V okolí můžete pozorovat krásnou přírodu a zvířátka v naší minizoo. Čekají na vás dvě tubingové dráhy, trampolíny, aquazorbing, vodní světy, v neposlední řadě skákací hrad, jezírko s lodičkami a spoustu dalšího.

Více na skibila.cz/leto/rodiny-s-detmi

Zajímavá místa v okolí

Pustevny a Radhošť

Pustevny a vrchol Radhošť, jedno z nejznámějších poutních míst v regionu. Pustevny jsou malebné horské sedlo, známá svými dřevěnými stavbami a tradičními horskými chatami. Doporučujeme krátkou procházku na vrchol Radhošť odkud si můžete vychutnat úchvatné výhledy.  Kromě horské turistiky je zde mnoho cyklistické trasy a v. zimních měsících také výborné podmínky pro lyžování. Nachází se zde také stezka nad korunami stromů Valaška.

Více informací na webu www.pustevny.cz.

Valašské muzeum v přírodě Rožnov

Toto muzeum nabízí jedinečný pohled do historie a kultury valašského regionu prostřednictvím autentických venkovských staveb, tradičních řemesel a folkloru. Můžete si zde projít malebnou dobovou vesničkou, navštívit tradiční chalupy, dílny řemeslníků a sledovat živé ukázky tradičních řemesel, jako je třeba výroba dřevěných hraček či kovářství. Muzeum je ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí prozkoumat bohatou historii a kulturu Valašska a získat jedinečný pohled na život v minulosti. Nedaleko se nachází také Jurkovičova rozhledna, která určitě stojí za návštěvu.

Informace o provozní době a vstupném naleznete na www.nmvp.cz.

Lysá hora

Zdatnější turisté si mohou vychutnat výstup na Lysou horu, nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. S nadmořskou výškou 1323 metrů nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a malebné horské scenérie. Pro milovníky turistiky je Lysá hora oblíbeným cílem, s několika turistickými trasami vedoucími k jejímu vrcholu. Po výstupu si můžete odpočinout v horské chatě a občerstvit se tradičními beskydskými pokrmy.

Golf Čeladná a Ostravice

Golf Resort Prosper Čeladná je jeden z největších středoevropských resortů. Jeho dominantou jsou dvě 18jamková golfová hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty. Více na webu www.prosper-golf.cz.

Golf resort Ostravice je postaveno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, v obci Ostravice. Jedná se o 18jamkové mistrovské golfové hřiště s perfektním zázemím. Více webu www.ostravice-golf.cz.

Hukvaldy

Hrad Hukvaldy, umístěný na kopci nad obcí Hukvaldy, je jedním z největších hradů na Moravě. Jeho rozsáhlé opevnění dominuje krajině a nabízí nádherný výhled do širého okolí. Z jeho věží lze spatřit panoramatické pohledy na hřebeny Beskyd, města Kopřivnici, Příbor nebo Ostravu. Při procházce na hrad si užijete i krásnou přírodu – hrad totiž leží uprostřed obory plné daňků a muflonů.

Informace o provozní době a vstupném naleznete na www.hradhukvaldy.eu.